Poziv na tribinu: Duhovni učinci ramazanskog posta

Fondacija Mulla Sadra u Bosni i Hercegovini organizira tribinu pod nazivom „Duhovni učinci ramazanskog posta“. Ova tribina pruža priliku za dublje razumijevanje duhovnih, psiholoških i društvenih aspekata posta u islamu. Kroz izlaganja uglednih predavača, istražit će se kako ramazanski post oblikuje unutarnji svijet pojedinca te kako doprinosi duhovnom rastu i kolektivnoj svijesti zajednice.

Tribina će se održati u četvrtak, 27. februara, 2025. godine , s početkom u 18.30 sati, u Bošnjačkom institutu u Sarajevu.

Na tribini će govoriti dr. Ghobat Soleimani, prof.dr. Sead Šemsović i dr. Enes Svraka. Ulogu moderatora imat će dr. Refik Razić.

Pozivamo vas da nam se pridružite na ovom značajnom događaju i zajedno s našim predavačima promišljate o ulozi posta u duhovnom životu čovjeka.

Ulaz je slobodan. Dobrodošli!

Pitanja i odgovori

Najnoviji članci